LovecZliav

LovecZliav je komunita ľudí, ktorí radi nakupujú výhodne. Ak natrafíte na výhodnú ponuku, podeľte sa s ňou s ostatnými ľuďmi a môžete pomôcť niekomu ušetriť. Naším cieľom je zobrazovať aktuálne a skutočné zľavy zo slovenských a zahraničných obchodov,  aby sme pri nakupovaní dokázali šetriť a mali tak z nákupu dvojnásobnú radosť.

Na stránku LovecZliav môže pridať zľavu ktokoľvek, jedinou podmienkou je, aby zľavy boli skutočné a mali prínos pre ostatných ľudí.
 

Ako funguje LovecZliav?

Na webovom portáli loveczliav.sk nájdete zlacnený sortiment zo stoviek obchodov. Môžete si prezerať všetky zľavy alebo sa zamerať len na určité kategórie produktov. Prostredníctvom tlačidla „Prejsť na zľavu“ sa dostanete do obchodu, v ktorom si daný výrobok či službu môžete zakúpiť. V prípade, že narazíte na zľavu ktorá už nie je aktuálna, stačí ju označiť tlačidlom „Platnosť skončila“ a my ju odstránime.Týmto spôsobom pre vás zabezpečujeme čo najaktuálnejšie ponuky.

Zvoľte možnosť „Strážiť tieto zľavy“ a budete informovaní o najnovších zľavách, ktoré vás zaujímajú. Ak objavíte zľavu, ktorá skutočne stojí za to, neváhajte ju zdieľať s nami a staňte sa tak Lovcom zliav. Stačí sa zaregistrovať alebo prihlásiť cez Facebook či Google účet. Prispejte svojimi úlovkami zliav aj vy! Možno práve Vaša zľava niekomu zlepší deň.
 

Aká zľava je dobrá zľava?

Dobrá zľava je v prvom rade reálna zľava. Taká, ktorá je preukázateľne najvýhodnejšia a nie je to len trik obchodníkov ako zvýšiť svoj predaj.